Про Бронхалик

Ціна з сайту tsinanaliky.com.ua
96,70 - 139,0 грн.
Купити

Давай поговоримо про тебе…

Давай поговоримо про тебе, коли у тебе болить горло
Коли у тебе сів голос
Коли ти дратуєш усіх своїм кашлем

Вибір

Як часто тобі доводилося робити вибір?
Вибір між двох, трьох, чотирьох?..

Важко зробити вибір льодяника від кашлю, коли так багато різноманітних варіантів…

Саме тому, ми створили для тебе двохфазні льодяники Бронхалик!

Двохфазні льодяники Бронхалик складаються з двох фаз – твердої хрусткої оболонки та рідкої ароматної, солодкої та смачної начинки!

В оболонці льодяника міститься натуральний екстракт Цетрарії Ісландської (Ісландського Моху), який володіє обволікаючими, протизапальними та антимікробними властивостями.

Рідка начинка має медовий аромат та містить натуральний екстракт Чебрецю. Чебрець – лікарська рослина, екстракт якої володіє антимікробними, спазмолітичними, протизапальними та секретолітичними властивостями.

Льодяники Бронхалик солодкі на смак, однак не містять цукру, що робить їх безпечними для пацієнтів з цукровим діабетом.

Окрім того, усім відомий вплив цукру на зубну емаль. Бронхалик, завдяки відсутності цукру, при розсмоктувані у ротовій порожнині бережно ставиться до ваших зубів.

Льодяники Бронхалик дозволені для дорослих та дітей від 6-ти років та виготовляються на наше замовлення у Німеччині.

Комплексна дія льодяників «Бронхалик» на слизову оболонку верхніх дихальних шляхів обумовлена унікальною комбінацією екстрактів чебрецю та екстракту ісландського моху в оболонці.

Двохфазні льодяники Бронхалик сприяють належному функціонуванню слизових оболонок верхніх дихальних шляхів при дратівливому кашлі, у тому числі спричиненому механічним подразненням; хрипоті; першінні; при відчутті сухості у горлі; під час поширення простудних захворювань.

Бронхалик – від кашлю льодяник!

А тепер спробуй!